Adress på Broboarne

Förnamn Efternamn Telefon E-Mail Adress
Anna-Britt
Lars
Carlsson
Carlsson
0477-61003
A-B: 070-3479030
L: 070-3479031
abl.carlsson@outlook.com
larsibro@icloud.com
Bro
36023 Älmeboda
Anna-Karin
Bengt-Erik
Engrup
Brorsson
A- 070-6961535
B-E 070-2991570
  Bro 25, 36024 Linneryd

Anne Engmann
Sommer 073-8217070 engmann.sommer@gmail.com Bro 22, 36024 Linneryd
Birgitta o Kurt
Bro Kraftverk AB

Svensson
0470-21758
0470-40004
energiteknikvaxjo@hotmail.com Aprilvägen 3, 352 60 Växjö
Birgitta
Örjan
Ståhl
Ståhl
0477-61184
B: 070-8490645
Ö: 070-6578424
famstalvaxjo@hotmail.com
orjan.stal@viosab.se
Bro, 36023 Älmeboda

Bro Skola
    bro-skola@web.de Bro 16 , 36024 Linneryd
Cecilia
Marcus
Cato
Bengtsson
0477-61163
C: 070-3116690
M: 073-3374764
bro20@telia.com Bro 5, 36024 Linneryd
Ebba o Bo Carlsten 0477-61121
0980-15593
070-6915593
ebbacarlsten@hotmail.com Bro 12, 36023 Älmeboda
Köpmangatan 17, 98139 Kiruna
Elin
Mattias
Borglin
Borglin
E: 070-4382987
M: 070-9951173
elin.borglin@hotmail.com Bro 25, 36024 Linneryd
Gertraud
Thomas
Geyer
Geyer
073-8429968 geyer-diessen@web.de Sandholmen, Bro 23,
36024 Linneryd
Heimgarten 2, D-86911 Diessen, Tyskland
Ida
Magnus
Johansson
Karlsson
0477-54715
I: 070-9886621
M: 070-2840935
ida.johansson@nelson.se
mk.hakansgard@gmail.com
Håkansgaard
Bro 14, 36023 Älmeboda

Ingrid o Bo
Karlsson 0477-61069 karlsson.047761069@telia.com Blötemåla 1, 36023 Älmeboda
Ingrid o Bruno Sandberg 0477-10012
070-8206158
bruno.s@home.se Bro , 36023 Älmeboda
Ängsvägen 60, 36231 Tingsryd
Jennie
Henrik
Nilsson
Carlsson
0477-54713
J: 070-4150729
H: 070-3637967
henrik@carlssontra.se Bro 2, 36023 Älmeboda
Kerstin Henriksson 0470-27444 kerstin.h-n@tele2.se
Grönalund, Bro, 36023 Linneryd
Kastanjevägen 63, 35245 Växjö


Kirsten
Jørn
Korsholm
Jensby


K: +45 22116007
J: +45 20812851


kirsten.korsholm@gmail.com
jensby-korsholm@webspeed.dk
Brolund, Bro 13,
36023 Älmeboda
Vridslösesträde 16,
DK-2620 Albertslund, Danmark
Lena
Anders
Carlsson
Carlsson
0477-61145
L: 070-5561145
A: 070-5161155
lena@carlssontra.se
anders@carlssontra.se
Bro 10, 36023 Älmeboda

Louise o 
Nilsson L: 070-36499853 lovisa_n@hotmail.com Bro , 36023 Älmeboda
Majken o Cedron Strand 0470-749991
070-6331335
cedron.bro@gmail.com Bro 20, 36024 Linneryd
Hovsgatan 13, 352 23 Växjö
Marianne o
Haimin
Wung-Sung 0045 60602230
0045 50883300
post@wung-sung.dk Langelinie Allé 3.3.3, DK-2100
København Ø, Danmark
Marie o Sonny Olofsson 0477-20783
070-6920783
073-8534718
olofsson.sonny@gmail.com Bro 17, 36024 Linneryd

Maud o Niels
Kristensen   nk@apoteket.dk Bro 27, 36024 Linneryd
Monica
Olof
Carlsson
Carlsson
0477-61118
M: 070-6563118
O: 070-3479037
olof@carlssontra.se
olof.carlsson@yahoo.se
Hästöen, 36023 Linneryd
Monica
Tore
Karlsson
Karlsson
0477-61146
M: 070-5161146
T: 070-5161144
brokvarnlyckan@gmail.com Kvarnlyckan, Bro
36023 Älmeboda
Sara
Magnus
Karlsson
Carlsson
0477-61035
070-2382882
magnus@carlssontra.se Bro 24, 36024 Linneryd

Rubrik

Det här är en paragraf. Klicka här för att lägga till din egen text och redigera paragrafen. Det här är rätt ställe att skriva lite mera om dig själv och introducera hemsidan för dina besökare.